Kamagra Il-ġell jippermettilek twettaq prestazzjoni sesswali ogħla sabiex tkun tista 'tilgħab rwol aktar attiv fl-esperjenzi sesswali tiegħek.

kamagra gel B'dan tista 'ssolvi l-problema tal-erezzjoni tiegħek u ssib tweġibiet għall-mistoqsijiet ta' x'inhu kamagra gel fuq is-sit tagħna.

skorta gaziantep
Skorta Manavgat skorta manavgat Bella Skorta Skorta Manavgat skorta manavgat storja tas-sess storja tas-sess skorta tal-ġenb skorta storja tas-sess
Myrtle Escort

Ismijiet Ġermaniżi

F'din il-lezzjoni intitolata Sostantiva, aħna nagħtuk xi informazzjoni dwar ismijiet Ġermaniżi, jiġifieri kliem Ġermaniż. Aħna se nagħtu informazzjoni dwar ismijiet Ġermaniżi, jiġifieri l-ismijiet ta 'affarijiet, kliem, oġġetti.

Ħbieb, aħna niffokaw fuq ix-xejriet ġenerali li għandek bżonn tkun taf u l-informazzjoni li għandek bżonn biex timmemorizza fil-lezzjonijiet li nippubblikaw sabiex tkun tista ’titgħallem il-Ġermaniż. Madankollu, għandna ninkludu suġġetti importanti tal-grammatika li trid tkun taf waqt li titgħallem il-Ġermaniż. Is-suġġett li se nkopru f'dan il-kors se jkun Ismijiet Ġermaniżi (Sostantivi). Sabiex dan is-suġġett jinftiehem ħafna aħjar, nistgħu nibdew il-lezzjoni tagħna billi nenfasizzaw li għandu jinftiehem sewwa fl-Artikoli Ġermaniżi li ppubblikajna qabel.

Biex niddefinixxu l-isem fil-qosor, jissejjaħ il-kliem li nagħtu lill-bnedmin. Bħal fil-lingwa tagħna stess, hemm tipi bħal ismijiet singulari, plurali, sempliċi, komposti, astratti u konkreti bil-Ġermaniż. Għal darb'oħra, bħal fil-lingwa tagħna stess, hemm ukoll varjetajiet bħall-istat konjugat-e tan-nom. Jingħad li hemm madwar 250.000 kelma bil-Ġermaniż, u l-inizjali kollha tal-ismijiet kollha huma miktuba b'ittri kbar, irrispettivament minn ismijiet speċifiċi jew ġeneriċi. U biex ngħiduha fil-qosor, jieħdu l-kliem (der, das, die), magħrufa bħala artikoli, għal kull nom tal-ġeneru.

Huwa possibbli li teżamina l-ismijiet fil-lingwa Ġermaniża billi taqsamhom fi 3 ġeneri. Dawn;

Sess Maskili (Ismijiet tal-Irġiel)
Ġeneru Mara (Ismijiet Mara)
Razza Newtrali (Ismijiet bla Sess) huma separati bħala.

Skond ir-regola grammatikali użata, dan il-punt jingħata lill-kliem maskili bl-artikolu "der", il-mara lill-kliem femminili bl-artikolu "die", u l-kliem newtrali bl-artikolu "das".

Sess Maskili Ġermaniż (Ismijiet Irġiel)

In-nomi li jispiċċaw bl-ittri -en, -ig, -ich, -ast jistgħu jissejħu maskili. Barra minn hekk, l-ismijiet tax-xhur, il-ġranet, id-direzzjonijiet, l-istaġuni, l-ismijiet tal-kreaturi sesswali maskili kollha, u l-ismijiet tal-mini u l-flus huma wkoll maskili.

Razza Ġermaniża Femminili (Ismijiet Nisa)

Ismijiet li jispiċċaw bl-ittri - e, -ung, -keit ,, -ion, - fi, -ei, -heit jistgħu jissejħu femminili. Barra minn hekk, l-ismijiet, in-numri, il-fjuri, ix-xmajjar, ix-xmara, is-siġar u l-ismijiet tal-frott tal-ħlejjaq nisa kollha huma wkoll nisa.

Razza Ġermaniża Newtrali (Ismijiet bla Sess)

L-ismijiet użati b'mod komuni fiż-żewġ sessi, belt, pajjiż, frieħ, metall u ismijiet derivati ​​huma kollha kkunsidrati bħala razez newtrali.

Nota: Ġeneralizzazzjoni saret fuq is-suġġett imsemmi. Nirrakkomandaw li tieħu d-dizzjunarju Ġermaniż bħala sors biex issir taf liema ġeneru tal-kliem m'intix ċert dwarhom. B'dan il-mod, titgħallem l-ismijiet il-ġodda li titgħallem bl-użu korrett.

Għeżież ħbieb, nixtiequ ninfurmawk dwar ftit mill-kontenut fuq is-sit tagħna, apparti s-suġġett li qrajt, hemm ukoll suġġetti bħal dawn li ġejjin fuq is-sit tagħna, u dawn huma s-suġġetti li l-istudenti Ġermaniżi għandhom ikunu jafu.

Għeżież ħbieb, grazzi tal-interess tiegħek fis-sit tagħna, nawgurawlek suċċess fil-lezzjonijiet tal-Ġermaniż tiegħek.

Jekk hemm xi suġġett li trid tara fuq is-sit tagħna, tista 'tirrapporta lilna billi tikteb lill-forum.

Bl-istess mod, tista 'tikteb kwalunkwe mistoqsija, opinjoni, suġġeriment u kull tip ta' kritika oħra dwar il-metodu tagħna ta 'tagħlim tal-Ġermaniż, il-lezzjonijiet tal-Ġermaniż u s-sit tagħna fiż-żona tal-forum.

IS-SERVIZZ TAGĦNA TA 'TRADUZZJONI INGLIŻA BEDA. GĦAL AKTAR INFORMAZZJONI: Traduzzjoni bl-Ingliż

Links Sponsorjati